BigLib.info
» » » Незгода громадян - зручна нагода для ворогів
Вернуться назад

Незгода громадян - зручна нагода для ворогів

Я підтримую думку про те, що незгода громадян — це зручна нагода для ворогів. Адже незгода серед громадян робить країну слабкою і беззахисною для ворогів, які неодмінно скористаються такою нагодою.

Ще в античні часи було проголошено гасло: розділяй і владарюй. Так чинили завойовники під час колоніальних воєн. Так діють і сьогодні ті, що хочуть вдовольнити свої інтереси за рахунок незгоди серед громадян. Якщо люди однієї нації, однієї держави не можуть дійти згоди, то це призводить до трагічних наслідків. Хто ж буде поважати країну, громадяни якої не поважають один одного, а то й ворогують. Та й свої проблеми всередині країни важче розв'язати.

Прикладом цього може слугувати роман Пантелеймона Куліша "Чорна рада", який змальовує яскраву картину незгоди, суперечки між українцями щодо вибору гетьмана, а отже, і шляху розвитку країни. Брюховецький став гетьманом саме тому, що використав незгоду громадян для своїх інтересів. Та чи добре було це для України? Ні, вона втратила ще один шанс на самостійний розвиток. Отож, як бачимо, незгодою громадян завжди користуються ворожі сили.

Особливо яскраво це показала Велика Вітчизняна війна. Перемагати ворога почали тоді,, коли об'єдналися заради перемоги всі люди усіх національностей, бо відчули себе громадянами однієї Батьківщини, яка потерпала від хитрого й сильного ворога.

Таким чином, можна сказати, що завжди незгода громадян — зручна нагода для ворогів.
Скачать
Сочинения по украинскому языку Я підтримую думку про те, що незгода громадян — це зручна нагода для ворогів. Адже незгода серед громадян робить країну слабкою і беззахисною для
Оценок: 798 (средняя 5 из 5)
© 2014 - 2020 BigLib.info