BigLib.info
» » Манікюр, парафінотерапія ніг
Вернуться назад

Манікюр, парафінотерапія ніг

Вступ

Руки можуть сказати про жінку багато що. Руки частіше видають вік жінки. Шкіра рук рано висихає, стоншується, втрачає еластичність, з віком на ній з'являються пігментні плями і зморшки. Адже доглянуті, м'які руки - це те, що притягає, створює враження про людину. У далекі часи, коли лицарі могли тільки мріяти про прекрасну пані, найзаповітнішим їх бажанням було доторкнутися до руки улюбленої. А пані ретельно стежили за станом своїх рук, щоб кавалер ще раз захопився бархатистістю і ніжністю шкіри.

Теперішній спосіб життя сучасної жінки вимагає від неї великої самовіддачі,а також затрат сил та часу, тому розумний догляд за зовнішністю є запорукою успіху.

Актуальність теми полягає в розгляді способів догляду за шкіри рук та ніг, а також збереження нігтів у здоровому стані і блискучому вигляді.

Метою дипломної роботи є описання одного з видів манікюру і парафінової терапії ніг. А також обґрунтування користі і потрібності даних процедур по догляду за шкірою рук та ніг.

Класичний манікюр - це "швидка допомога" для нігтів в будь-якому стані, навіть в самому запущеному, проте якщо ви постійно займаєтеся своїми нігтями і підтримуєте красу улюблених рук, то варто спробувати м'якші види манікюру. До 50-м рокам ХХ століття нігтьовий сервіс став важливою частиною індустрії краси. Усім хотілося мати красиві довгі нігті, і ті, хто не міг їх відростити, бажали спробувати що-небудь ще.

Типси винаходилися практично з будь-якого пружного матеріалу, навіть шматочків кіноплівки. Манікюристи для нарощування використовували відрізані натуральні нігті як типс, вони приклеювалися до кінчика нігтя і покривалися шматочком паперу.

Правила манікюру змінилися. Передусім, змінився інструмент. Хоча залізні інструменти все ще використовуються, сьогодні вони вже виходять із вживання. Зрозуміло, залишаються ножиці і щипчики, але пили, лопатки і інші пристосування сьогодні виготовляють з інших матеріалів - з гуми, дерева, картону. Пила на алмазну крихту сьогодні зважає варварством. Насправді, металеві пили настільки грубо порушують поверхню, що приносять більше шкоди, ніж користі. Набір пил у професійного майстра має бути досить різноманітним, оскільки нігті у клієнтів по міцності, структурі і гнучкості бувають різними. Тонкий ніготь, що шарується, можна надовго зіпсувати грубою пилою. Але якщо ніготь товстий і твердий, то для того, щоб його належним чином обпиляти, буде потрібно щось жорсткіше, ніж дрібнозерниста напівкругла пилка з буферною зоною.

Обрізний манікюр (класичний), він же "мокрий", найбільш поширений вид, який запропонують в кожному салоні. Відмінність цієї процедури від інших полягає в тому, що після обпилювання і надання нігтям форми, руки замочуються в спеціальному розчині, який розм'якшує кутикулу, готуючи її до видалення, і виявляє заспокійливу і розслабляючу дію на шкіру рук в цілому. Компоненти розчину можуть варіюватися залежно від рівня салону і вартості процедури. Як найпростіший варіант у ванну може бути налитий звичайний водний розчин питної соди або морської солі (але найпростіший не означає поганий - сіль, особливо морська, надзвичайно корисна для нігтів), деякі салони можуть запропонувати і вишуканіших наповнювачів. Після ванни м’яку кутикулу видаляють за допомогою спеціальних щипчиків. На закінчення на кутикулу зазвичай наноситься поживне масло, яке легкими масажними рухами втирається в шкіру навколо нігтя і розподіляється по усій нігтьовій пластині.

Розділ 1. Обрізний манікюр

Манікюр має свою історію. Мода на нього виникла ще в глибокій старовині. І в ті часи жінки доглядали себе, прагнучи виглядати усе красивіше і привабливіше. А манікюр - це один з кроків на шляху до краси. Слово "манікюр" походить від латинських слів "manus" (рука) і "curare" (залицятися), що дослівно перекладається як "догляд за руками". У всі часи жінка хотіла бути красивою. І, мабуть, жодна косметична процедура не йде корінням в глиб віків так, як манікюр.

Ще в стародавньому Єгипті і Китаї 3000 років тому знали толк в манікюрі. При археологічних розкопках в стародавньому Єгипті знаходили мумії з нігтями, пофарбованими хною.

За кольором нігтів можна було визначити, до якого шару суспільства належить той або інший єгиптянин, тому що тільки верховній знаті дозволялося фарбувати нігті різними варіантами червоного кольору. Усім іншим дозволялися тільки бліді відтінки. Готували фарбу для нігтів, наприклад, в древньому Китаї з воску, яєчних білків, желатину і гуміарабіку. 600 років тому китаянки вважали за краще фарбувати нігті золотою або срібною фарбою. За часів династії Мін фарбували нігті вже чорною або червоною, а ще пізніше стали надівати на пальці золоті або срібні наконечники у формі довгих нігтів. Перший кольоровий лак, який з'явився тільки в 1932 році в США, поклав початок бурхливому розвитку цієї індустрії краси у світі. Само слово манікюр пішло від латинського "manus", що означає кисть і "cure" - відхід, тобто означає гігієнічну обробку з метою попередження і профілактики захворювань, пов'язаних з шкірою рук і нігтями і надання рукам, а відповідно і нігтям, красивого і доглянутого виду.

У Єгипті косметичні засоби мали велику популярність, і саме там було знайдено перший посібник з косметики. Склала його та, що славилася своєю красою цариця Клеопатра. Записані в нім рецепти застосовувалися протягом багатьох віків в р

Скачать
Дипломные работы Вступ Руки можуть сказати про жінку багато що. Руки частіше видають вік жінки. Шкіра рук рано висихає, стоншується, втрачає еластичність, з віком
Оценок: 1026 (средняя 5 из 5)
© 2014 - 2017 BigLib.info