BigLib.info
» » » Шкільний твір по романі Т. Драйзера “Сестра Керрі”
Вернуться назад

Шкільний твір по романі Т. Драйзера “Сестра Керрі”

“Сестра Керрі” – перший великий добуток класика американської літератури Теодора Драйзера. Це одне з найбільш реалістичних його добутків. Всі основні персонажі роману відтворені Драйзером надзвичайно точно. Що можна сказати про героїн роману? Ніякий інший образ не таїть у собі стільки загадок, як образ Керрі. Вона – жертва суспільства, у якому існує. Чи щаслива вона? Що відрізняє Керрі, що домоглася визнання глядачів і спокійного життя, від тієї юної дівчини, що вперше покинула своє містечко, щоб спробувати щастя в Чикаго? У свої вісімнадцять років вона повна райдужних надій. Але як тільки Керрі намагається почати самостійне життя, починаються розчарування: влаштуватися на роботу дуже важко. Зрештою Керрі найнялася на фабрику. Вона “…перетворилася в суцільну масу наболілих м’язів…”. И лити зустріч із Дарує, “типовим комівояжером великого торгового дому”, відкриває перед нею інший світ. Він став єдиною надією на щось світле. Парубок тримається з нею як друг. Дарує нічого від її не вимагає.

Мир туги, страждань, потреби винести було неможливо, і це підштовхнуло її стать коханкою “світського чепуруна”. Дівчина дозволяє зняти для неї квартиру. Так, крок за кроком, відбувається “падіння” героїні. Адже теперішньої любові до Друе Керрі не випробовує. Другий зв’язок також виявився неміцною. Коли Герствуд і Керрі виявилися разом, його любов до жінки, заради якої він настільки пожертвував, стала швидко гаснути. Любов же героїні до нього із самого початку ледь тепліла. Це почуття не витримало боротьби за існування. Так, Керрі зуміла вберегти себе від гіркої долі Герствуда. І навіть завоювала успіх. Але не за чи рахунок близької людини? Адже вона бачить, як безпомічний Герствуд, і все-таки прирікає його на самітність. Трагічно не тільки всі що сталися з Герствудом. Не менш смутна доля Керрі, що відчула, що від щирої творчості.

У реальному житті головна героїня позбавлена дійсно більших людських почуттів: любові, розуміння. Наприкінці роману вона так і не пізнала щастя творчої праці. Незважаючи на видимість удачі, Керрі не ближче підійшла до щасливого кінця, чим Герствуд. У моїй душі залишаться слова заключного монологу письменника, зверненого до Керрі: “У своїй качалці у вікна ти будеш мріяти про таке щастя, якого тобі ніколи не зазнати!”
Скачать
Сочинения по зарубежной литературе “Сестра Керрі” – перший великий добуток класика американської літератури Теодора Драйзера. Це одне з найбільш реалістичних його добутків. Всі основні
Оценок: 351 (средняя 5 из 5)
© 2014 - 2020 BigLib.info