BigLib.info

Полтавщина

Полтавська земля особлива, і ця особливість пов'язана з людьми цього краю. Варто згадати хоча б письменників, які народилися на Полтавщині, — Іван Котляревський, Григорій Сковорода, Микола Гоголь, Остап Вишня, брати Тютюнники. Серед науковців теж чимало відомих імен, цей перелік був би нескінченним. Полтавська земля і справді щедра на таланти, як і на звичайних добрих та привітних людей.

У кожної людини є своя мала батьківщина. У мене вона теж є і саме на Полтавщині. Ця батьківщина — моя, і тому найкраща й найрідніша. Це невеличке село, яке загубилося в лісостепу, але знане і відоме славними земляками і своєю історією виникнення, бо утворилося воно ще у вісімнадцятому столітті.

Оскільки село давнє, то там немає рівних вулиць, де хати стоять наче солдати на плацу, адже раніше люди селилися, зважаючи на природні умови. Тому у нас послуговуються більше назвами кутків (Орачі, Забродівка, Слобода), а не вулиць.

Наша сім я давно вже перебралася до міста, та в мене в пам'яті моє рідне село, де була моя домівка з невисоким парканчиком, за яким завжди росла м'ята, барвінок, цвіли жоржини, посміхалися чорнобривці. Там — моє коріння, звідти починається моя пошана й любов до України.
Скачать
Сочинения по украинскому языку Полтавська земля особлива, і ця особливість пов'язана з людьми цього краю. Варто згадати хоча б письменників, які народилися на Полтавщині, — Іван
Оценок: 562 (средняя 5 из 5)
© 2014 - 2017 BigLib.info