Велика бібліотека української літератури
» » » Проблема добра і зла в романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита»

Сочинения по русскому языку Хто кидає камінь нагору, кидає його на свою голову, і підступний удар розділить рани. Хто риє яму, сам упаде в неї, і хто ставить сеті, сам буде

Проблема добра і зла в романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита»

Хто кидає камінь нагору, кидає його на свою голову, і підступний удар розділить рани. Хто риє яму, сам упаде в неї, і хто ставить сеті, сам буде вловлений ними. Хто робить зло, на того повернеться воно, і він не дізнається, звідки воно прийшло до нього. Старий Завіт.
Добро і зло… Поняття вічні та нероздільні. І поки жива людина, вони будуть боротися один з одним. Добро буде «відкриватися» людині, висвітлюючи їй шлях до істини. Не завжди носіями добра і зла бувають різні люди, особливої трагічності досягає ця боротьба, коли вона відбувається в душі однієї людини. У центрі роману М. Булгакова «Майстер і Маргарита» проблема боротьби добра і зла. Автор описує події двадцятих років двадцятого століття і події біблійних часів. Дії, що відбуваються в різний час, об’єднані однією ідеєю – пошуками істини і боротьби за неї. Перенесемося в далекий Єршалаім у палац прокуратора Іудеї Понтія Пілата. «У білому плащі із кривавою підбивкою» з’являється він перед людиною років двадцяти семи, у якої «руки зв’язані за спиною, під лівим оком синець, у куті рота – садно із запеченою кров’ю». Людина ця – кликали її Ієшуа – обвинувачується в підбурюванні до руйнування єршалаімського храму. Арештант хотів було виправдатися: «Добра людина! Повір мені…».
Хотите создать по-настоящему уникальный и прибыльный интернет-магазин, который будет привлекать клиентов?
Создание интернет-магазина поможет вам стремительно развивать свой бизнес, увеличить количество продаж, а самое главное, получать высокую прибыль!
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
© 2014 - 2017 BigLib.info — это сокращение от Big Library (большая библиотека).
Целью создания этого сайта было сделать литературу доступной для всех, кто желает ее читать.
Использование любых материалов сайта без согласования с администрацией запрещено.
Обратная связь